Systémy

Čerpací stanice

Úspěšná výstavba areálových čerpacích stanic na klíč je úzce spjata se spolehlivým zajištěním dodávek kvalitních pohonných hmot. Prvotřídní jakost, spolehlivé dodací termíny, přesné objemy a naprosto transparentní dokladovost Vám zaručíme smlouvou o dodávkách ropných produktů. Chceme a umíme dosáhnout Vaší naprosté spokojenosti. Naftu dodáváme velkým i malým odběratelům, zaručíme dodávku do 24 hodin.

Zobrazte více informací o Čerpacích stanicích.

Systém ochrany vod

Firma EG Energie uvedla na trh systém ochrany půdy a vod plně pokrývající požadavky provozu vlastní čerpací stanice. Systém zahrnuje sorpční manipulační plochy, prefabrikované manipulační plochy pro velké provozy včetně bezodtokových jímek, přestřešení manipulačních ploch a dvouplášťové nádrže s výdejní technologií a integrovaným přestřešením.

Zobrazte více informací o Systému ochrany vod.

Výdejní zařízení

Ve spolupráci s naším partnerem jsme přímým dovozcem kvalitních italských čerpadel firmy NalaMotors. Široké spektrum nabídky zahrnuje čerpadla dodávaná v minimální konfiguraci pro co nejmenší investici, ale i plně vybavená čerpadla se sofistikovanými přístupovými systémy. Nabídka je doplněna i výdejními stojany Tokheim, Petrotec, příp. jinými pro veřejný výdej.

Zobrazte více informací o Výdejních zařízeních.

Přepr. a skladovací zařízení

Pro přepravu a skladování menšího množství ropných látek jsou určeny kontejnery pro hořlavé kapaliny.
Kontejnery mají objem 1000 litrů, pro skladování je lze sdružovat do propojených kompletů.

Zobrazte více informací o Přepr. a skladovacích zařízeních.

Úvoddistribuce topných olejů a pohonných hmot