Ropné produkty

Extra lehký topný olej

Jsme jedním z největších dodavatelů extra lehkého oleje u nás. Zásobujeme kotelny od těch nejmenších v rodinných domech až po ty nejrozsáhlejší. Našimi dlouholetými spokojenými klienty jsou například areály státních institucí, školy, nemocnice, bytové domy. Ve spolupráci se sítí dopravců rozvážíme extra lehký topný olej po celé republice.  Zobrazte více informací o Extra lehkém topném oleji.

Lehký topný olej

Topný olej těžký TOT-L , svým obchodním názvem řazený mezi těžké topné oleje, je zatížený nevratnou spotřební daní 472 Kč / t. Dodnes se však pro tento produkt běžně používá označení lehký topný olej. Prodává se v kilogramech, respektive v tunách a jeho cenu ovlivňuje zejména poptávka po topných olejích a naftě na evropském trhu. Jediným výrobcem tohoto produktu na českém trhu je pardubické Paramo a.s. Je náročnější na skladování a jeho spalování vyžaduje předehřev. 

Zobrazte více informací o Lehkém oleji.

Motorová nafta

Úspěšná výstavba areálových čerpacích stanic na klíč je úzce spjata se spolehlivým zajištěním dodávek kvalitních pohonných hmot. Stálou jakost, krátké dodací lhůty, přesné objemy a transparentní dokladovost Vám zaručíme smlouvou o dodávkách ropných produktů. Naším cílem je spokojený zákazník. Naftu dodáváme velkým i malým odběratelům, zaručíme dodávku do 24 hodin.  Zobrazte více technických informací o motorové naftě.

Směsná motorová nafta

Směsná motorová nafta je levnější, přitom nabízí srovnatelný výkon jako běžná motorová nafta, s níž je také mísitelná. Je šetrnější k životnímu prostředí. Jedná se o alternativní palivo vysoké kvality pro vznětové motory, vyrábí se mísením standardní motorové nafty a MEŘO- min. 30 %. Směsná motorová nafta se prodává i pod jinými obchodními názvy- Biodiesel, EkoDiesel. S ohledem na zdanění biosložky je dens její používání v běžné praxi v útlumu.

Zobrazte více informací o Směsné motorové naftě.

Automobilové benziny

V současné době si ze sortimentu můžete objednat produkty České rafinérské a.s Litvínov a to BA 91 Speciál, BA 91 N a nejpoužívanější BA 95 Natural. Bez obsahu olova, plně aditivované, zaručené jakosti. Paliva stejné kvality lze obdržet i z výdejních terminálů Čepra a.s.

Zobrazte více informací o Automobilových benzinech.

Úvoddistribuce topných olejů a pohonných hmot