Ropné produkty

Extra lehký a lehký topný olej

Jsme jedním z nejvýznamnějších dodavatelů topných olejů u nás. Zásobujeme kotelny od těch nejmenších v rodinných domech až po ty nejrozsáhlejší. Našimi spokojenými klienty jsou například areály Ministerstva vnitra nebo Ministerstva obrany, školy či nemocnice. Máme zkušenosti s dodávkou topného oleje po celé naší republice. Pokud máte zájem o náš produkt Extra lehký a lehký topný olej, poptejte nás prosím zde v online formuláři.

Zobrazte více informací o Extra lehkém topném oleji.

Lehký topný olej

Topný olej těžký TOT-L , svým obchodním názvem řazený mezi těžké topné oleje, zatížený nevratnou spotřební daní 472 Kč/t. Dodnes se však pro tento produkt běžně používá označení lehký topný olej. Prodává se v kilogramech, respektive v tunách a jeho cenu ovlivňuje zejména poptávka po topných olejích a naftě na evropském trhu. Majoritním výrobcem tohoto produktu na našem trhu je pardubické Paramo a.s. Pokud máte zájem o náš produkt Extra lehký a lehký topný olej, poptejte nás prosím zde v online formuláři.

Zobrazte více informací o Lehkém oleji.

Motorová nafta

Úspěšná výstavba areálových čerpacích stanic na klíč je úzce spjata se spolehlivým zajištěním dodávek kvalitních pohonných hmot. Prvotřídní jakost, spolehlivé dodací termíny, přesné objemy a naprosto transparentní dokladovost Vám zaručíme smlouvou o dodávkách ropných produktů. Chceme a umíme dosáhnout Vaší naprosté spokojenosti. Naftu dodáváme velkým i malým odběratelům, zaručíme dodávku do 24 hodin. Pokud máte zájem o náš produkt Motorová nafta, poptejte nás prosím zde v online formuláři.

Zobrazte více informací o Motorové naftě.

Směsná motorová nafta

Směsná motorová nafta je levnější, přitom nabízí srovnatelný výkon jako běžná motorová nafta, s níž je také mísitelná. Je šetrnější k životnímu prostředí. Jedná se o alternativní palivo vysoké kvality pro vznětové motory, vyrábí se mísením standardní motorové nafty a MEŘO- min. 30 %. Směsná motorová nafta se prodává i pod jinými obchodními názvy- Biodiesel, EkoDiesel. Pokud máte zájem o náš produkt Směsná motorová nafta, poptejte nás prosím zde v online formuláři.

Zobrazte více informací o Směsné motorové naftě.

Automobilové benziny

V současné době si ze sortimentu můžete objednat produkty České rafinérské a.s Litvínov a to BA 91 Speciál, BA 91 N a nejpoužívanější BA 95 Natural. Bez obsahu olova, plně aditivované, zaručené jakosti. Paliva stejné kvality lze obdržet i z výdejních terminálů Čepra a.s. Pokud máte zájem o náš produkt Automobilové benziny, poptejte nás prosím zde v online formuláři.

Zobrazte více informací o Automobilových benzinech.

Úvoddistribuce topných olejů a pohonných hmot