Čerpací stanice

Pro skladování a výdej PHM, zejména pro motorovou naftu, nabízí společnost EG Energie, a.s. tři modelové řady čerpacích stanic s ocelovou dvouplášťovou nádrží. Možnosti konfigurace, objemové velikosti nádrží a použitá konstrukce a technologie spolehlivě splní jakýkoliv požadavek při volbě nádrže.

flash completeVlajková loď nabídky. Nádrž, jejíž řešení je chráněno Uřadem průmyslového vlastnictví, unikátním způsobem kompletuje všechny prvky čerpací stanice – vlastní nádrž, výdejní zařízení, přestřešení a jako doplněk i systém ochrany spodních vod. Minimální nároky na stavbu, minimální nároky na prostor, maximální výkon a životnost. Vyráběné objemy od 12 do 24 m3, nádrže je možné i sdružovat.

flash basicTam, kde není potřeba zastřešení nebo je zastřešení řešeno jiným způsobem, nabízí EG INTEGRA BASIC špičkovou konstrukci nádrže s výdejním zařízením. Platí všechny přednosti jako u verze COMPLETE. S širokou škálou systémů řešení ochrany vod. Vyráběné objemy od 6 do 24 m3, nádrže je možné i sdružovat.

flash farmerJiné určení, jiný tvar, stejná kvalita. Nádrž s výdejním čerpadlem je oproštěna od všech prvků, které nemají přímý vliv na její funkci. To ve výsledku znamená skvělou cenu! Vyvinuto a určeno pro farmáře, ale své uplatnění najde i v jiných menších provozech. Samozřejmě lze doplnit systémem ochrany vod. Vyráběné objemy od 4 do 8 m3

Úvoddistribuce topných olejů a pohonných hmot